• parduotuvė
 • Hidraulinis Siurblys Iškelties 12V Sunkvežimių Hidraulinio Siurblio Hidraulinių Vienetas 4 Quart Hidraulinis Siurblys I? Priekabos
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Hidraulinis Siurblys Iškelties 12V Sunkvežimių Hidraulinio Siurblio Hidraulinių Vienetas 4 Quart Hidraulinis Siurblys I? Priekabos

€197.03

€177.33

Atsiliepimas

Produkto Aprašymas

4 quart vieną hidraulinis siurblys Šis įrenginys yra skirtas platformas, vidutinių ir mažų insulto ir sudaro aukšto slėgio siurblys, AC varikliu, integruotas multi-purpose blokavimas, hidraulinis vožtuvas, kuro talpyklų ir kitų komponentų, kurie yra sujungti į vieną vienetą.Platforma riboto liftas, kontroliuoja elektromagnetinis vožtuvas, norma priklauso ir yra valdoma built-in suvienodinimo vožtuvas.Vadovas išleidimo rezervo vožtuvas yra naudojamas išjungti.Jis yra plačiai naudojamas, krautuvai, mažos ir vidutinės keltuvai ir įvairių pramonės sektorių.Aukštos kokybės medžiaga, patvarumo Greitos pradžios Saugumo užtikrinimas Lengva naudoti

Savybės Ir Informacija

【AUKŠTOS KOKYBĖS MEDŽIAGOS ILGAAMŽIŠKUMĄ】- Tai hidraulinė jėgainė pilna aukštos kokybės statybos ir didelio stiprumo ir kietumas.Geras atsparumas dėvėjimuisi, patvarus naudoti. 【GREITAI PRADĖTI】- aukštos kokybės hidraulinis siurblys užtikrina greitai pradėti kiekvieną kartą ir ilgai naudojant laiką, Mažinti darbo intensyvumą, pagerinti hidrauliniai priekabos siurblio darbo efektyvumą. 【SAUGOS UŽTIKRINIMO】- elektrinis, hidraulinis siurblys yra pastatytas paskutinis, ir bakas buvo specialiai sukurta siekiant ne crack & nuotėkio sunkiomis sąlygomis. 【LENGVA VALDYTI】- Tai i? priekabos hidraulinis siurblys įrengtas su kitais hidrauliniai įrankiai gali atlikti kėlimo, slėgio tipo, alkūnės, lenkimo eilės, tiesinimo, kirpimo, surinkimas, griovimo darbai ir daug kitų darbų.Pastaba: Visi mūsų hidrauliniai siurbliai yra įrengta M18*1.5 sąsaja ir papildomų SAE6 (9/16") sąsaja Mes turime išlaikyti kamerose, ir vamzdynų valymas, apsisaugoti nuo purvo patekti į sistemą.Mes turime išlaikyti bako alyvos lygį, po darbo ciklu, tinkamai užpildyti nafta.Pavyzdžiui, siurblys, įsiurbimo oro sukels žalos siurblys ir žalos antspaudas. 100 valandų po to, kai veikia hidraulinės alyvos pirmą kartą prisijungti, pakeisti naujos alyvos.po metų(1500 val.), pakeis naujos alyvos.Hidraulinės alyvos klampumo 22 ir 46 buvo visuotinai/s.Darbo aplinkos temperatūra aukšta naudoti hidraulinių alyvų, didelės klampos, mažas darbo aplinką mažo klampumo hidraulinės alyvos.

Specifikacijos

Medžiaga, iš bako: Metalo Tūris hidraulinis siurblys: 0.562-4.350 GPM(0.75-5.8 ML/R, Appliable visiems vieno maitinimo blokas 4, 6, 8, 10 kvorta) Apsauginis vožtuvas slėgis: 22 MPA( 3200 VSI, Maks.Lengvatos Nustatymo didesnė Keliamoji Galia uostas) Nominali greitis: 2850R/MIN Variklio galia: 1,6 KW( Appliable visiems vieno maitinimo blokas 4, 6, 8, 10 kvorta) Variklio įtampa: DC12V Degalų bako: 4 Quart Vieną veikiantis Įjungimo/Svorio Žemyn 4 Quart Metalo Rezervuaras SAE # 1 Uoste, Horizonal mount Rankiniai pakabukas su maždaug 15 pėdų( 4,5 m)šalinimas smegenų ir pradėti solenoido

Pagrindinės Savybės

Tvirtas ir Patvarus Daugiau slėgio įrenginys slėgio apsauginis vožtuvas hidraulinis siurblys i? priekabos, siekiant išvengti perteklinio slėgio žalą, arba labai spaudžiami.

Rapid Start variklis yra pastatytas paskutinis, ir bakas buvo specialiai sukurta siekiant ne crack & nuotėkio sunkiomis sąlygomis.Tai aukštos kokybės hidrauliniai siurbliai užtikrina ilgą gyvenimą ir greitai pradeda kiekvieną kartą.

Žemas Triukšmo pagamintas iš aukštos kokybės aliejus čiulpia vamzdžiai, kuriuos reikia valyti dažnai, mūsų iškelties priekaba siurblys žemo triukšmo būklę.

Greitas Naftos gavybos Puikus pakeitimas siurblys 12VDC kontroliuojamos, hidraulinės sistemos, hidraulinių siurblių vieną veikiantis skirtas horizontalaus montavimo, galintys greitai naftos produkcijos.

Visiškai Įranga, Tai i? priekabos hidraulinių yra įrengta su kitais hidrauliniai įrankiai gali atlikti kėlimo, slėgio tipo, alkūnės, lenkimo eilės, tiesinimo, kirpimo, surinkimas, griovimo darbai ir daug kitų darbų.Mažinti darbo intensyvumą.

Platus Hidraulinis iškelties naudojami tais atvejais, kai išplėsti hidraulinių cilindrų reikia, sunkvežimių bagažinės liftas, rv lygiava, žirklinis keltuvas, sąvartynas, priekabos, autokrautuvu, sniego plūgas, kėlimo platformos, kelio ženklai, medžiagos tvarkymas, neįgaliųjų liftai ir t. t.

Pakuotės turinys

1 × 4 quart vieną hidraulinis siurblys 1 x anglų vadovas įvairūs priedai

 • Rezervuaro Talpa:
 • Variklio galia:
 • Galia: Hidrauliniai
 • Struktūra: Stiprintuvas Siurblys
 • Standartinius arba Nestandartinius: STANDARTAS
 • Siurblys Veiksmas:
 • Degalai: Benzinas
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Maitinimo Šaltinis:
 • Medžiaga, iš rezervuaro:
 • Nominali greitis:
 • Funkcija: Galios / Svorio Žemyn
 • VSI: 3200 VSI Max
 • Prekės Pavadinimas: VEVOR
 • Variklio įtampa:

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.